Jako milovníci filmu si určitě občas všimnete i hudebního doprovodu. Někdy je to hudba moderní, jindy ve stylu "classické" hudby, ale určitě mi dáte za pravdu, že občas dobrá filmová hudba dokáže špatný film pozvednout a dobrému filmu zase uškodit, pokud je zvolena necitlivě.
Co vás v poslední době zaujalo nebo naopak zklamalo? Vzpomenete si na film, kdy vás hudební doprovod vyloženě rušil nebo zaujal tak, že jste téměř přestali vnímat film a oddávali se jen poslechu nádherných tónů. 
V poslední době mě celkem zaujala hudba Abela Korzeniowskiho (ukázka z filmu W.E). Co zaujalo vás, podělte se s námi o svůj hudební zážitek  ® 

havran blog

lara-croft-tomb-raider_main
Tak se šušká... A co šušká, už je to hotová věc, že se bude točit další Lara Croft, a hlavní role prý nebude svěřena Angelině Jolie, ale některé herečce s pozdějším datem narození. Rozhodli jsme se proto zjistit jaký je váš názor na tuto změnu, ale i koho byste si v této roli dovedli představit Surprised 

havran blog

Tak čo decká, ako vnímate udeľovanie tohtoročných Zlatých glóbusov? Pozerali ste prenos? Prípadne ste ho videli zo záznamu? Ja musím povedať, že mne sa veľmi páčil, malo to šmrnc, bolo to vtipné, Ricky tomu dal naozaj šťavu. Inak som viac menej spokojná, až na hlavnú kategóriu film. To ma sklamalo. Avatar si podľa mňa nezaslúžil vyhrať len preto, že je akože "prevratný" a že ho Cameron točil 4 a pol roka.

Nesmierne dojemné bolo uvedenie Martina Scorseseho do siene slávy a na druhej strane bolo nesmierne vtipné vystúpenie Roberta Downey Jr.

Napíšte, ako ste spokojní, čo sa vám páčilo, prípadne nepáčilo a komu by ste dali svoje ocenenie vy, či už čo sa týka filmovej tvorby, či už mainstream alebo televíznej alebo tvorby seriálovej.

larelay Blog

Tak co? Plati to aj o vas? Ukojili ste si svoje filmove chutky? Splnil Avatar Vase ocakavania? Ja sa musim bez zbytocnych okolkov priznat, ze mne nie :( Asi patrim medzi tych malo ludi, ktori neodchadzali z kina uplne dojati a prevareni, ale ja som si na konci oddychla, ze uf, konecne mam dole tie otrasne okuliare, z ktorych ma bolia oci :) Ano, som barbar, ale co uz so mnou narobite... Podrobnejsie som to opisala v mojom komentari na CSFD, ale mozno po druhej projekcii zmenim nazor... Tazko povedat :) Ale ta animacia a hudba boli naozaj nadherne, bez mucenia priznavam...Skoda, ze som sa prvu hodinu a pol nudila :( Ale tie ich spicate uska, ako bystrili, no krasa :D

Avatar-clanok

larelay Blog

Více článků...

Anketa

2014 Golden Globes Awards - Drama